Akumulační krb s keramickými kachli

13.04.2020

Krb s keramickými kachli a krbovou vložkou značky Hoxter byl realizován v roce 2018 v malé obci nedaleko Pacova, okres Pelhřimov.

Kamna jsou umístěna v obývacím pokoji, který pohodlně vyhřejí. Stavba krbu byla vyhotovena z šamotových desek, které výborně akumulují teplo, zůstávají dlouhou dobu nahřáté a příjemně sálají. Na vodorovných plochách krbu jsou umístěny keramické kachle z produkce firmy K&K Poker Bechyně v lahvově modré glazuře. Pod poslední římsou je ozdobný pásek s názvem Tradicionál. Volba glazury záleží na vás a barvách vašeho interiéru.

Vpravo od topeniště je umístěn praktický dřevník, který navíc umožňuje přístup ke komínovým dvířkům.

Každý krb je navržen přesně dle potřeb zákazníka a prostorových možností jeho obydlí. Ať se jedná o akumulační krb nebo kachlová kamna doporučujeme začít řešit včas přípravu pro stavbu jako externí přívod vzduchu, základ pod krb či kamna, zaústění do komína atd. Včasnou přípravou zabráníte vzniku vícenákladů. Rádi vám poradíme. Jsme vám k dispozici především v těchto lokalitách: Tábor, Planá nad Lužnicí, Veselí nad Lužnicí, Třeboň, Jindřichův Hradec, Pelhřimov, Písek.

Kontaktní informace

Napište nám

    Odesláním automaticky souhlasíte se zpracováním údajů a s podmínkami zásady ochrany os. údajů.